Jak začínal Castle na zabití? Už při první epizodě se staly chyby, které poznáte i vy

Celý týden můžete na Prima KRIMI sledovat seriál Castle na zabití v 17.10. Pamatujete si ještě na to, jak Castle s Beckettovou začínali? Máme pro vás pár zajímavostí z natáčení (nejen) první epizody.
Castle na zabití - první epizoda
Castle na zabití - první epizoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to skoro nepředstavitelné, ale tento dobře zaběhnutý seriál, Castle na zabití, kterého můžete vídat od pátku do neděle v hlavní vysílací čas (20.15) na Prima KRIMI, začínal už roce 2009 na televizních obrazovkách. Natáčet se s Nathanem Fillionem a Stanou katic přestalo v roce 2016 po neuvěřitelných peripetiích.

PROČ SKONČIL SERIÁL CASTLE NA ZABITÍ? MŮŽOU ZA TO NESHODY HLAVNÍCH PŘEDSTAVITELŮ? PŘEČTĚTE SI VÍCE

Jak začínala dnes už známá a smrtelně vážná detektivka Stana Katic s hravým a nedisciplinovaným Richardem Castlem?

Začátky Castla na zabití

Richard Castle je úspěšný spisovatel, který právě ukončil linii svých mysteriózních příběhů. Naneštěstí se zdá, že jeden z fanoušků měl jeho knihy rád až přespříliš. Napodobuje totiž přesně vraždy popsané v Castleových knihách. Unavený spisovatel je tak povolán oddělením vražd newyorské policie, aby jim pomohl zabijáka polapit.

3 VĚCI, KTERÉ KATE BECKETTOVÉ ZMĚNILY ŽIVOT

Po dopadení vraha začne spolupracovat s detektivem Beckettovou, u které hledá inspiraci na novou hlavní hrdinkou svých knih...

Délka vlasů detektivky Beckettové prozradila chyby z natáčení

První díl Castla na zabití viděli diváci 8.9. v roce 2010. Ačkoliv se většina seriálu natáčela v Los Angeles, první epizoda televizní show se natáčela v New Yorku. I tak musely být nakonec některé scény přetáčeny, což se už dělo v Los Angeles. Nejvíce jde tyto scény rozlišit podle délky Beckettiných vlasů (v přetáčených scénách jsou delší), jelikož se přetáčení událo až o několik týdnů později. V první epizodě uvidíte i jiné interiéry dvou různých okrsků.

Ani seriálová oběť v prvním dílu nedržela ucelenou jednotu. Ženu zabitou hned na začátku epizody totiž hrály tři různé herečky.

Chybami se člověk učí! Castla na zabití můžete sledovat celý týden v 17.10 na Prima KRIMI!

Reklama
Reklama