Jak začínal Castle na zabití? Už při první epizodě se staly chyby, které poznáte i vy

Celý týden můžete na Prima KRIMI sledovat seriál Castle na zabití v 17.10. Pamatujete si ještě na to, jak Castle s Beckettovou začínali? Máme pro vás pár zajímavostí z natáčení (nejen) první epizody.
Castle na zabití - první epizoda
Castle na zabití - první epizoda

Je to skoro nepředstavitelné, ale tento dobře zaběhnutý seriál, Castle na zabití, kterého můžete vídat od pátku do neděle v hlavní vysílací čas (20.15) na Prima KRIMI, začínal už roce 2009 na televizních obrazovkách. Natáčet se s Nathanem Fillionem a Stanou katic přestalo v roce 2016 po neuvěřitelných peripetiích.

PROČ SKONČIL SERIÁL CASTLE NA ZABITÍ? MŮŽOU ZA TO NESHODY HLAVNÍCH PŘEDSTAVITELŮ? PŘEČTĚTE SI VÍCE

Jak začínala dnes už známá a smrtelně vážná detektivka Stana Katic s hravým a nedisciplinovaným Richardem Castlem?

Začátky Castla na zabití

Richard Castle je úspěšný spisovatel, který právě ukončil linii svých mysteriózních příběhů. Naneštěstí se zdá, že jeden z fanoušků měl jeho knihy rád až přespříliš. Napodobuje totiž přesně vraždy popsané v Castleových knihách. Unavený spisovatel je tak povolán oddělením vražd newyorské policie, aby jim pomohl zabijáka polapit.

3 VĚCI, KTERÉ KATE BECKETTOVÉ ZMĚNILY ŽIVOT

Po dopadení vraha začne spolupracovat s detektivem Beckettovou, u které hledá inspiraci na novou hlavní hrdinkou svých knih...

Délka vlasů detektivky Beckettové prozradila chyby z natáčení

První díl Castla na zabití viděli diváci 8.9. v roce 2010. Ačkoliv se většina seriálu natáčela v Los Angeles, první epizoda televizní show se natáčela v New Yorku. I tak musely být nakonec některé scény přetáčeny, což se už dělo v Los Angeles. Nejvíce jde tyto scény rozlišit podle délky Beckettiných vlasů (v přetáčených scénách jsou delší), jelikož se přetáčení událo až o několik týdnů později. V první epizodě uvidíte i jiné interiéry dvou různých okrsků.

Ani seriálová oběť v prvním dílu nedržela ucelenou jednotu. Ženu zabitou hned na začátku epizody totiž hrály tři různé herečky.

Chybami se člověk učí! Castla na zabití můžete sledovat celý týden v 17.10 na Prima KRIMI!

reklama