Víte o hercích britské detektivní série Zločiny z vřesovišť, že...

Zločiny z vřesoviště jsou propracované detetiktivní případy se skvělým hereckým obsazením. Seznamte se více s představiteli hlavních rolí.
Zločiny z vřesovišť: Kalné vody (3)
Zločiny z vřesovišť: Kalné vody (3)

reklama

Tato mordparta si v několikadílné krimi sérii musí poradit s vyšetřováním podivné smrti v autokempu i nálezem zpola pohřbeného těla mladé dívky, který se týká 30 let starého nevyřešeného případu. Nebo záhadnou mrtvolou na farmě odříznuté od okolního světa a nečekanou sebevraždou všemi oblíbeného otce od rodiny, který vedl dvojí život plný tajemství a lží.

Zločiny z vřesovišť
Zločiny z vřesovišť

Vedoucí týmu,Vera Stanhopeová (Brenda Blethyn), vypadá na první pohled jako obyčejná, rozcuchaná, postarší paní. Ve skutečnosti je to geniálně všímavá policejní vyšetřovatelka. Prací je přímo posedlá. I když je netrpělivá, prchlivá a musí se vyrovnávat s vlastními temnými démony, profese a kolegové jsou tím nejdůležitějším, co v životě má.

Vera právě získala nového parťáka, detektiva Aidena Healyho (Kenny Doughty). Tihle dva si na sebe musejí zvyknout.

Dalšími v týmu jsou detektivové Kenny Lockhart (Jon Morrison), Bethany Whelan (Cush Jumbo), Mark Edwards (Riley Jones) a nemůže chybět ani patolog dr. Marcus Summer (Kingsley Ben-Adir).

Víte o hercích britská detektivní série Zločiny z~vřesovišť, že...

Brenda Blethyn
Anglická herečka se narodila 20. února 1946 v přímořském městě Ramsgate. Zahrála si ve filmech Pýcha a předsudek, Pokání, Tajnosti a lži, Bílá vdova, Způsob života nebo v seriálech Zločiny z vřesovišť a Smrt soudního znalce. Získala Zlatý glóbus, cenu BAFTA a byla dvakrát nominovaná na Oscara. Byl jí udělen Řád britského impéria. Původně pracovala v administrativě. Teprve po třicítce se přihlásila na studia herectví. Narodila se jako nejmladší z devíti dětí. Je podruhé vdaná. Kvůli herecké kariéře si nechala příjmení po prvním manželovi. 

Kenny Doughty
Anglický herec a režisér se narodil 27. dubna 1975 v městě Barnsley. Zahrál si ve filmech Ledová archa, Noční incident nebo v seriálech Zločiny z vřesovišť a Profil vraha. Působí také na divadle. Jeho manželkou je herečka Caroline Carver. 

Jon Morrison
Skotský herec se narodil v Glasgowě. Zahrál si v seriálech Zločiny z vřesovišť, High Times, Dream Team nebo Inspektor Taggart. 

Zločiny z vřesovišť
Zločiny z vřesovišť

Cush Jumbo
Anglická herečka a scenáristka se narodila 23. září 1985 v Londýně. Zahrála si v seriálech Dobrá manželka, Dobrý boj nebo Zločiny z vřesovišť. Její otec pochází z Nigérie. Od tří let se věnovala tanci. Ve čtrnácti letech se zaměřila na herectví, které postupně vystudovala. 

Riley Jones
Britský herec si zahrál v seriálu Zločiny z vřesovišť. 

Kingsley Ben-Adir
Britský herec si zahrál v seriálech Zločiny z vřesovišť, Vraždy v Midsomeru nebo Peaky Blinders – Gangy z Birminghamu. 

reklama

reklama