Nej KRIMI na nedělní večery: Britská detektivní série Zločiny z vřesovišť

Svérázná vyšetřovatelka Vera Stanhopeová vede kriminalistický tým v severoanglickém Northumberlandu. Je netrpělivá, prchlivá, posedlá prací a bojuje s vlastními démony. Žádný zločinec jí ale neunikne! Sledujte v premiérové řadě Zločinů z vřesoviště v neděli ve 20.15 na Prima KRIMI.
Zločiny z vřesovišť: Temný příliv (1)
Zločiny z vřesovišť: Temný příliv (1)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Její způsob vyšetřování je sice nezvyklý, ale sklízí úspěch. Tahle žena se místo na shromažďování faktů snaží spíše vcítit do myslí a vztahů všech podezřelých.


Podívejte se na skvělou kriminalistku Veru Stanhopeovou v televizní upoutávce:

Zločiny z vřesovišť: Temný příliv (1) - upoutávka
Zločiny z vřesovišť I (1): Temný příliv - upoutávka

 

Vera Stanhopeová (Brenda Blethyn) vypadá na první pohled jako obyčejná, rozcuchaná, postarší paní. Ale ve skutečnosti je to geniálně všímavá policejní vyšetřovatelka. Prací je přímo posedlá. I když je netrpělivá, prchlivá a musí se vyrovnávat s vlastními temnými démony, profese a kolegové jsou tím nejdůležitějším, co v životě má.

Vera právě získala nového parťáka, detektiva Aidena Healyho (Kenny Doughty). Tihle dva si na sebe musejí zvyknout.

Pusťte si první setkání nových parťáků:

Zločiny z vřesovišť: Temný příliv (1): Seznámení
Zločiny z vřesovišť I (1): Seznámení

Dalšími v týmu jsou detektivové Kenny Lockhart (Jon Morrison), Bethany Whelan (Cush Jumbo), Mark Edwards (Riley Jones) a nemůže chybět ani patolog dr. Marcus Summer (Kingsley Ben-Adir).

Zločiny z vřesovišť: Temný příliv (1): Rozbor případu
Zločiny z vřesovišť I (1): Rozbor případu

Společně si musí poradit s vyšetřováním podivné smrti v autokempu i nálezem zpola pohřbeného těla mladé dívky, který se týká 30 let starého nevyřešeného případu. Nebo záhadnou mrtvolou na farmě odříznuté od okolního světa a nečekanou sebevraždou všemi oblíbeného otce od rodiny, který vedl dvojí život plný tajemství a lží.

Sledujte Zločiny z vřesoviště v neděli a ve 20.15 na Prima KRIMI

1. společný případ: Temný příliv

Vera v 1. případu vyšetřuje se svým novým seržantem Aidenem Healym explozi v karavanovém parku, při které zemřela Deena Viner, sestra majitele parku Jima. Záhada nabírá obrátek, když Vera s Aidenem zjistí, že Deena byla zabita ještě před výbuchem a umístěna do karavanu před tím, než vybuchl.

Seriál Zločiny z vřesovišť můžete sledovat také online na iPrima.cz

Reklama
Reklama