V sobotu uvidíte novou krimi z Francie: Umění zločinu

Prima Krimi pro vás má o víkendu další premiéru nového kriminálního seriálu. Tentokrát je jeho původ z Francie a jmenuje se Umění zločinu. Na co se můžete těšit?
Umění zločinu: Přírodní krása JP
Umění zločinu: Přírodní krása JP

reklama

Prima Krimi přivítá novou premiéru francouzského seriálu Umění zločinu.

Tentokrát se podíváme do světa, který je nám všem dost často vzdálený. Svět umění je dost elitářský a lidé pohybující se v nich jsou většinou zámožní. Takový svět je pak automatcky plný tajemství. Pokusíme se do života umělců prniknout s novým krimi seriálem z Francie každou sobotu, kdy uvidíte dvě epizody za sebou.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Umění zločinu: Přírodní krása (1) - upoutávka

Při pokusu o krádež jednoho z méně známých renesančních portrétů umírá muž. Následně je odhaleno senzační tajemství spojené s tímto zdánlivě nezajímavým obrazem. Zatímco se Florence neprávem stane obětí nařčení z uměleckého podvodu, na světlo světa vychází nebezpečný příběh o vášni a pomstě.

Sledujte Umění zločinu na Prima KRIMI každou sobotu ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!