Sobotní premiéra seriálu Riviéra vás zavede do společnosti luxusního umění a společenských skandálů

Britská krimi série Riviéra má premiéru na Prima KRIMI už tuto sobotu ve 22.05. Seriál točený v luxusní společnosti odkrývá společenské mechanismy, kdy lidský život nemá cenu, budete moci sledovat každou sobotu a neděli. Riviéru si můžete pustit po odvysílání i online.
Brtská televizní série Riviéra
Brtská televizní série Riviéra
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čerstvě vdaná, atraktivní kurátorka umění Gerogina Cliosová si užívá přepychového života, když ji zaskočí tragická zpráva. Její manžel, miliardář Constantine Clios, nešťastnou náhodou zahynul. Georgina se vrací domů na Francouzskou riviéru, kde musí čelit nepřátelství Cliosovy exmanželky, problémům s jeho dospělými dětmi i vyšetřování Interpolu. Když se rozhodne odhalit pravdu o manželově smrti, musí se ponořit nepříjemně hluboko do zrádného podsvětí plného lží, podvodů a zločinu.

DÍLY SERIÁLU RIVIÉRA NAJDETE PO ODVYSÍLÁNÍ ONLINE

Riviéra (1) - upoutávka
Riviéra (1) - upoutávka

Sex. Napětí. Bohatství. Exkluzivní umění. Smrt. Společenský skandál… To jsou ingredience napínavého příběhu seriálu Riviéra. Atraktivní kurátorku umění Georginu Cliosovou (Julia Stilesová), která pochází z amerického středozápadu a užívá si přepychově luxusní život na Francouzské riviéře, zaskočí nečekaná zpráva o tragické smrti manžela.

Britský seriál Riviéra
Autor: archiv Prima Britský seriál Riviéra

Miliardář Constantine Clios zahynul při nehodě na jachtě. Další problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Georgině jde po krku Constantinova první manželka Irina (Lena Olinová). Nerozumí si ani s jeho dospělými dětmi Adamem (Iwan Rheon), Christosem (Dimitri Leonidas) a Adrianou (Roxane Duranová).

Seriál Riviéra vychází z luxusního prostředí na trhu umění
Autor: archiv Prima Seriál Riviéra vychází z luxusního prostředí na trhu umění

O pochybné obchody zesnulého manžela se najednou začne zajímat Interpol. A vynořuje se tajemství neznámé ženy, která zmizela z Cliosovy jachty krátce předtím, než loď vybuchla. Georgina se rozhodne odhalit pravdu o manželově smrti, ale musí se ponořit nepříjemně hluboko do zrádného podsvětí plného lží, podvodů a zločinu.

Sledujte seriál Riviéra na Prima KRIMi každou sobotu a neděl ve 22.05.

Reklama
Reklama