Sherlock Holmes: Lucy Liu 3x jinak. Jako modelka, malířka i stylová máma

Herectví, malování, modeling a v neposlední řadě také výchova syna - toť hlavní náplň dní Lucy Liu. Alespoň podle jejího Instagramu. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Prima Love.
Sherlock Holmes: Lucy Liu
Sherlock Holmes: Lucy Liu

Oslavila parádní výročí

Co se herectví týče, soustředí se teď Lucy Liu zřejmě nejvíc právě na roli Joan Watson v seriálu Jak prosté. A dobře že tak! Protože bezpochyby i kvůli tomu, jak si dva hlavní hrdinové sedli, tento počin minulý měsíc oslavil už stou epizodu.

A to mnozí škarohlídi seriálu v jeho počátcích extra zářnou budoucnost nepředpovídali.

Lucy Liu s kolegou oslavuje 100. epizodu Sherlocka Holmese Foto: Lucy Liu s kolegou oslavuje 100. epizodu Sherlocka HolmeseFoto: Instagram.com

Září s paletou i na lodi

Lucy Liu se nedávno představila i jako modelka pro značku bot Bruno Magli. A to, že by jí slušel i “pytel od brambor” pak dokazuje s paletou a v barvou potřísněných šatech třeba tady.

Lucy Liu v reklamě Foto: Lucy Liu v reklaměFoto: Instagram.com

 

Nejvíc stylová je však bezpochyby jako spokojená máma s podobně vyparáděným synkem Rockwellem! Tihle dva mají šmrnc jak hrom!

Lucy Liu a syn Foto: Lucy Liu a synFoto: Instagram.com

Co čeká Lucy v seriálu?

Tak za prvé - její Joan Watson  a Sherlock musí vyřešit trojnásobnou vraždu. Za druhé se pak jako Joan musí postavit otci Sherlocka Holmese. Kvůli čemu? A uspěje?

To uvidíte v dalším dílu seriálu Jak prosté ve středu od 20:15 na Prima Love

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama