Nová hvězda Myšlenek zločince ukázala, jak moc roztomilá byla v dětství!

Fotografie na Instagramu dostala fanynky sledující profil Adama Rodrigueze. Sličný herec nedávno nastoupil místo sexy Shemara Moora do dvanácté řady úspěšného seriálu Myšlenky zločince. A nedávno ukázal, jak roztomilý byl v mládí!
yšlenky zločince - Adam Rodriguez v seriálu
yšlenky zločince - Adam Rodriguez v seriálu
CBS. com

Adam Rodriguez se před diváky nejvíce zapsal jako vyšetřovatel v krimiseriálu Kriminálka Miami a v neposlední řadě jako sexy striptér v úspěšném blockbusteru Bez kalhot.

Od dvanácté řady ho mohou diváci vidět i v Myšlenkách zločince. Sto osmdesát tři centimetrů vysoký Američan kubánského původu do party herců a hereček zapadl bravurně, což můžete sledovat i na jeho instagramovém profilu. Tam se chlubí nejen prací, ale i láskou ke svým dětem a manželce.

Sladký Adam

Nedávno nechal své fanynky nahlédnout do další části svého života, do úplných začátků, když byl ještě školou povinný a na hlavě nosil roztomilé kudrliny. Adam vyrůstal se svou sestrou Vanessou a jako malý toužil po tom, že se stane baseballovým hráčem, ale kvůli zranění se mu jeho sen nikdy nesplnil, A tak přišlo na řadu herectví. Díky bohu!

Myšlenky zločince - Adam Rodriguez jako malý
Myšlenky zločince - Adam Rodriguez jako malý
Instagram.com

Co uvidíte v pondělních Myšlenkách zločince?

Tentokrát se speciální jednotka FBI bude dotýkat velkého tématu v Americe, a to jsou drogy. Aaron Hotchner je přítelem požádán, aby svůj tým zapojil do vyšetřování nezákonných drogových online stránek. Někdo z agentů pracujících na tomto případu je totiž ve spojení i s drogovým kartelem…

Myšlenky zločince můžete sledovat pravidelně každé pondělí ve 20.15 na Primě LOVE!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama