Kate a Castle slaví, zatímco představitel Castla truchlí pro zemřelého kolegu.

Sváteční punc bude mít úterní díl seriálu Castle na zabití. Castle s Beckettovou mají důvod k oslavě! Nathan Fillion měl však nyní bohužel smutnější období. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20:15 na Primě LOVE.
Castle na zabití - Nathanův kolega ze seriálu Firefly zemřel
Castle na zabití - Nathanův kolega ze seriálu Firefly zemřel
Firefly

Castle připravuje překvapení pro Kate

Richard Castle a Kate Beckett jsou spolu už rok! A zatímco v práci vyšetřují vraždu herce, který o roli nezavadil a živil se sváděním bohatých paniček, Richard se bokem snaží pro Kate připravit parádní překvapení! Co to asi bude?

Opustil ho parťák ze seriálu

Zatímco v seriálu bude veselo, v reálu zažívá představitel Richarda Castla Nathan FIllion těžší chvíle… 25. listopadu totiž zemřel jeho kolega ze seriálu Firefly Ron Glass. A Fillion mu věnoval dojemné rozloučení.

Castle na zabití - Nathan píše R.IP. o svém příteli
Castle na zabití - Nathan píše R.IP. o svém příteli
Instagram.com

Mezi Glassovy jeho nejslavnější role patřil právě záhadný pastor Book, který se “nalodil” na slavnou vesmírnou bárku Serenity a zahrál si jak ve zmíněném seriálu, tak i v závěrečném snímku Serenity. Od roku 1975 do začátku let osmdesátých hrál Glass také v televizním seriálu Barney Miller, mihl se ve Star Treku: Voyager (konkrétně v epizodě Nightingale), několika dílech seriálu Agenti S.H.I.E.L.D a v roce 2008 se například objevil po boku Samuela L. Jacksona například ve filmu Dům na špatné adrese.

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20:15 na Primě LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama