Castle na zabití: Espositova bývalá na scéně! Byla to kočka, která ho zradila

Pořádně hořkou pilulku musel ve své minulosti spolknout detektiv Esposito, jeden z hlavních hrdinů seriálu Castle na zabití. Úterní díl mu ji připomene. Na co nebo na koho by parťák Castla a Beckettové nejraději zapomněl? A proč se mu teď všechno vrací?
Castle na zabití IV - Obrázek 11
Castle na zabití IV - Obrázek 11

Další díl premiérové osmé řady seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Kdo zabil řidiče a ukradl balík?

Castle má tentokrát “na stole” případ vraždy řidiče pancéřovaného vozu převážejícího pořádnou kupu peněz, které samozřejmě zmizely. Okolnosti případu připomínají jednu starou loupež, jež změnila život detektivu Espositovi. Ten tehdy pracoval v aukčním domě – který vyloupili. A do zločinu byla zapletena jeho tehdejší snoubenka Sonya Ruiz. Nebezpečná kráska dodnes sedí ve vězení. Dovede Castla a spol. na stopu vrahů?

Krasavice z komiksu i Myšlenek zločince

Espositovu femme fatale ztvárnila americká herečka Angélica Celaya. V současnosti čtyřiatřicetiletá americká kráska s mexickými kořeny si vedle učinkování v Castlovi na zabití zahrála také ve spin offu Myšlenek zločince Criminal Minds: Beyond the Borders. Největší příležitost nicméně přišla patrně v roce 2014 s "komiksovým" seriálem Constantine. Celaya si tu střihla hlavní ženskou postavu Zed Martin.

Castle na zabití - Espositova bývalé
Castle na zabití - Espositova bývalé
Instagram.com

Na Castla vzpomíná v dobrém

Angélicu nicméně zřejmě dost bavilo i loňské setkání s Richardem Castlem a spol., neboť i na něj nedávno při novoročním bilancování zavzpomínala na svém Instagramu. A že jí to i ve vězeňské kombinéze sekne.

Castle na zabití - sexy bývalá
Castle na zabití - sexy bývalá
Instagram.com

Pomůže svému bývalému a jeho kolegům?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Castle na zabití v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama