V neděli uvidíte premiéru seriálu Záchranáři L.A. Ten přichází v neokoukané akční verzi!

Záchranáři L. A. představují úplně nový, provokativní pohled na kriminální procedurální seriál. Seriál pochází z dílny autorů American Horror Story, American Crime Story nebo Zlá krev. V hlavních rolích září hvězdy Angela Bassettová, Peter Krause a Connie Brittonová. Seriál má skvělé divácké recenze nejen od diváků, ale i novinářů!
Záchranáři L.A. 4
Záchranáři L.A. 4

reklama

Policisté, záchranáři a hasiči, kteří se často ocitají pod tlakem v hrozivých, šokujících a nebezpečných situacích, jsou hlavními hrdiny nového seriálu od tvůrců televizních hitů American Crime Story, American Horror Story, Zlá krev a Plastická chirurgie s.r.o.

Záchranáři s novým konceptem

Záchranáři L. A. představují úplně nový pohled na kriminální procedurální seriál od tvůrců přelomových televizních hitů American Crime Story, American Horror Story, Zlá krev a Plastická chirurgie s.r.o. Hlavními hrdiny jsou policisté, záchranáři a hasiči, kteří se často ocitají pod tlakem v hrozivých, šokujících a nebezpečných situacích. Musí jednat rychle, rozhodně a kromě zachraňování ohrožených lidských životů také řešit vlastní životní problémy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Záchranáři L. A. (1) - upoutávka

V provokativním seriálu hrají hvězdy jako Angela Bassettová (Black Panther, American Horror Story), nominovaná na Oscara za roli v životopisném dramatu Tina Turner, Peter Krause (Famílie), několikrát nominovaný na cenu Emmy a Zlatý glóbus za roli v seriálu Odpočívej v pokoji, a Connie Brittonová (Světla páteční noci, American Horror Story), nominovaná na Emmy díky hudebnímu seriálu Nashville. Po jejich boku září známé tváře televizní obrazovky Aisha Hindsová (Barva moci, Pod kupolí), Kenneth Choi (American Crime Story: Lid versus O. J. Simpson), Rockmond Dunbar (Útěk z vězení) anebo Oliver Stark (Into the Badlands).

Záchranáře uvidíte v premiéře už v neděli ve 21.45 na Prima Krimi

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!