Vraždy v Midsomeru se vracejí na Prima KRIMI! Sledovat je můžete i online

Už od první série uvidíte kultovní britský seriál Vraždy v Midsomeru. Slavný seriál plný vražd můžete sledovat i v našem online archivu iPrima.cz
Vraždy v Midsomeru IX (5) - Andělský chór
Vraždy v Midsomeru IX (5) - Andělský chór

reklama

Šéfinspektor Barnaby, kterého si zahrál slavný britský herec a idol anglických žen John Nettles, a seržant Nelson (Jason Hughes) vyšetřují smrt ženy, která byla zavražděna během dobročinné akce ve venkovském kostele. Nebyla to ledajaká akce, ale kouzelnická show iluzionisty Gedeona Latimera.

A oběť, bytná Hannah Altman, mu během jeho představení asistovala. Byla Hannah tím pravým terčem, nebo si vrah vybral iluzionistu a jen mu to nevyšlo? Indicií k plánované vraždě kouzelníka by mohly být výhrůžné dopisy, které dostával a které ho vinily ze satanismu. Nehlasitějším kritikem, byl vikář Andrew Maplin. Motiv by se zdál jednoduchý, kdyby nebyl vikář nalezen mrtvý na kamenném pohanském oltáři. Navíc se ukáže se, že jeho manželka Lorna Soane je potomek satanistů z 18. století.

To uvidíte už během prvního dílu první série seriálu Vraždy v Midsomeru a pak dále od pondělí do pátku v 18.15.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Midsomeru I - upoutávka

SERIÁL VRAŽDY V MIDSOMERU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Co o seriálu nevíte?

Seriál se původně měl jmenovat Barnaby podle hlavní postavy. Název Vraždy v Midsomeru navrhl scenárista Anthony Horowitz. Všem epizodám první řady byly předlohou stejnojmenné knihy od Caroline Graham ze série o šéfinspektorovi Barnabym.

Seriál je proslulý vysokým počtem vražd v jednotlivých dílech. Během dosavadních třinácti sérií jich bylo spácháno více než 200. Pokud nezapočítáváme „historické“ vraždy z minulosti, které jsou často odhaleny vyšetřováním těch přítomných, tak nejvyšší počet vražd se udál v epizodě Smrtící Anděl, kde jich bylo spácháno pět.

reklama

reklama