Za co je nejvíce vděčný David Boreanaz seriálu Sběratelé kostí? To vás dojme!

Na Prima Krimi můžeme sledovat 11. řadu Sběratelů kostí. David Boreanaz se trochu dojal při vzpomínání na léta s jeho nejslavnějším seriálem. Sběratelé kostí můžete vidět i online v našem archivu.
Sběratelé kostí - 200. díl ve stylu Hitchcocka
Sběratelé kostí - 200. díl ve stylu Hitchcocka
archiv Prima

reklama

Sběratelé kostí můžete sledovat od pondělí do pátku na Prima KRIMI ve 21.05!

Čekají vás Sběratelé kostí. Mezi odpadky je nalezena mrtvola známého senátora. Kůstka a Booth hledají jeho nepřátele mezi jeho politickými oponenty, ale i mezi spolupracovníky ve vlastní straně...

SERIÁL SBĚRATELÉ KOSTÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Konec dobrý, všechno dobré

Konec seriálu Sběratelé kostí ohlásila televizní stanice minulý rok. Zatímco například Castle na zabití skončil v roce 2016, Kůstka s Boothem a jejich příběh skončil v Americe před několika týdny. Narozdíl od seriálu Castle na zabití, však v této televizní show panují skvělé vztahy i nadále.

Přečtěte si více o konci seriálu CASTLE NA ZABITÍ

Představitel Boothe, David Boreanaz, prozradil, že na Sběratelé kostí bude vždy vzpomínat s láskou. Když se ho americký deník zeptal na to, jaká pro něj práce na Sběratelech byla, měl jasnou odpověď:

"Pro mě to bylo hlavně o kolezích, celý štáb fungoval jako rodina. Také samozřejmě o tom, že jsem měl tu možnost spolupracovat s mou oblíbenou a nejkrásnější herečkou, říká David Boreanaz a odkazuje tak na představitelku Temperance Brannovou.

Jedna z posledních selfies z natáčení poslední řady
Autor: Instagram.com/ Twitter.com Jedna z posledních selfies z natáčení poslední řady

"Opravdu jsme se navzájem otevřeli a věříme si jako kolegové, ale také jako přátelé, což je perfektní základ do tak náročné práce, jakou je právě natáčení seriálu. Ten začal jako malý seriál a vypracoval se do dnešní televizní show s miliony fanoušků. Jsem za to neskutečně vděčný," tvrdí herec.

David Boreanaz se už připravuje na další filmovou roli, takže konec seriálu Sběratelé kostí pro něj rozhodně nebude znamenat i konec herecké kariéry.

Sledujte Sběratelé kostí už dnes ve 21.05 na Prima Krimi.

reklama

reklama