Tatínek představitele ze Sběratelů kostí byl televizní rosničkou. Poznáte o koho jde?

Sběratele kostí můžete sledovat každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE. Poznáte podle podoby o čí rodiče z hereckého ansámblu se jedná?
Sběratelé kostí - Rodiče Davida Boreanaza
Sběratelé kostí - Rodiče Davida Boreanaza
Instagram.com

Co uvidíte během úterního večera ve Sběratelech kostí?

Booth se ujímá vyšetřování vraždy mladé kouzelnice. Během pátrání proniká do světa kouzel a magie, ke kterému Kůstka chová silnou nedůvěru…

Podívejte se na další příběh z jedenácté řady Sběratelů kostí. Ty uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Slavný rodič slavného dítěte?

Sympatický starší pár, který vidíte na fotkách patří k hlavnímu představiteli Sběratelů kostí. David Boreanaz se jim narodil před sedmačtyřiceti lety. Malý David měl ke slávě našlápnuto už od dětství, a to hlavně kvůli svému otci, jenž nedávno oslavil úctyhodných jednaosmdesát let.

Sběratelé kostí - Starší sestry a otec Davida Boreanaza
Sběratelé kostí - Starší sestry a otec Davida Boreanaza
Instagram.com

Davidův otec Dave Roberts (vlastním jménem David Boreanaz, má italské kořeny) byl známý jako moderátor předpovědi počasí na stanici WPVI-TV a moderoval televizní odpolední pořad, jeho matka Patti (poloviční Slovenka s irskými, německými, francouzskými a švýcarskými kořeny) pracovala v cestovním ruchu. David Boreanaz není jedináčkem, jak můžete vidět na fotce z jeho Instagramu, má dvě starší sestry.

Sběratelé kostí - Booth promo
Sběratelé kostí - Booth promo
archiv Prima

Herectví dost možná odkoukal

Je dost pravděpodobné, že profese jeho otce Davida zavedla tam, kde je teď, protože se hraní chtěl věnovat už od dětství. Vystudoval herectví a filmovou tvorbu v New Yorku a po úspěšném zakončení studia se přestěhoval do Los Angeles. V televizi debutoval v roce 1993 epizodní rolí v seriálu Ženatý se závazky, kde si zahrál přítele Kelly. Opravdovým přelomem v jeho kariéře byl však až seriál Buffy a jeho role upíra Angela v roce 1999. Seriál pokračoval s ohromným úspěchem dalších čtyři roky (David Boreanaz po třetí řadě odešel, ale v seriálu dále hostoval). A jeho seriálová postava Angela se dokonce dočkala i spin-offu s názvem Angel.

V roce 2005 se představil v kriminálním seriálu Sběratelé kostí, kde do roku 2016 hrál jednu z hlavních postav, speciálního agenta FBI Seeleyho Boothe, bývalého armádního odstřelovače, který vyšetřuje vraždy společně se soudní antropoložkou Temperance Brennanovou.

Podívejte se na další díl Sběratelů kostí v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama