Sběratelé kostí VII (7) - Vězeň v potrubí

Dan Henshaw se snaží přesvědčit svou malou dcerušku Lilly, aby použila záchod. Když ji dostatečně uplatí, Lilly se vydá do koupelny a strašlivě zaječí. Ze záchodu čouhá oční bulva a zbytky člověka. Booth a Brennanová v nemocnici diskutují, jestli má Kůstka rodit doma, nebo v porodnici.
Sběratelé kostí VII (7) - Obrázek 5

 

Brennanové přijde nemocnice špinavá a Boothovi ke zděšení ostatních rodičů ukazuje, jaké lidské tekutiny se dají najít na stěnách. Naštěstí ji přeruší telefonát a musí vyrazit k novému případu. V rezidenci Henshawových se s pomocí Cam snaží vylovit lidské ostatky ze záchoda. Díky kanalizaci ucpané kořeny stromů se části těla vynořují i po celém sousedství, spláchl snad někdo oběť skrz několik záchodů? V laboratoři se Brennanové podaří ze zbytků kostí určit, že se jednalo o muže s implantovanou oční čočkou, z níž

 

Cam získá sériové číslo, které by mělo oběť identifikovat. Booth si mezitím dává se Sweetsem kafe a chce, aby mu Sweets pomohl přesvědčit Kůstku, aby rodila v nemocnici. Angela je přeruší s novou informací. Obětí byl Rob Lazebnik, který před čtyřmi týdny utekl z věznice. Booth vyslechne jeho manželku, která vysvětlí, že Lazebnik obral své klienty o spoustu peněz přes falešné investice, všechny prohýřil a spálil za sebou všechny mosty. Hodgins za pomoci šikovného robota prozkoumává kanalizaci, dokud se robot nezarazí o mříže. Kanalizace končí ve federální věznici Jamestown, takže Lazebnik nikdy neutekl. Ve vězení ho někdo zavraždil a pak hodil ostatky do kanálu.

 

Booth a Brennanová tam hned vyrazí a po cestě dospějí k vzájemné dohodě. Kůstka se nebude bránit pokřtění dítěte, pokud ji Booth nechá porodit doma. Nastává složité vyšetřování v drsném prostředí věznice, do kterého zasáhne i vzpoura vězňů a hlavně první porodní kontrakce Brennanové. Zvládne přivést svého potomka na svět v bezpečí a tak, jak si naplánovala?

 

Sledujte sedmý díl sedmé řady seriálu Sběratelé kostí v úterý 20. listopadu od 22.55 hodin na Prima family!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama