Sběratelé kostí VI (6) - Mrtvý z lodi otroků

Booth a Brennanová načapají Daisy a Sweetse v jeho kanceláři, oba bez obečení. Do Jeffersonova ústavu také přijdou zbytky 150 let staré otrokářské lodi Amalia Rose, vyzvednuté z mořského dna.
Sběratelé kostí VI (6) - Obrázek 2

 

Internisté mají za úkol identifikovat ostatky dávno utopených otroků. Jedna kostra je však pokrytá podivným růžovým slizem a celkově je na ní cosi zvláštního. Brennanová zjistí, že oběť zemřela sotva před měsícem a měla v ústech zabodnutý hák jako ryba na udici.

 

Podle rentgenu se zdá, že to byl sotva dvacetiletý muž a jeho kostra vyznačuje známky týrání v dětství. Doklady jsou ale na jméno Mike Casper, který už je středního věku. Mrtvý mu ukradl identitu a přivedl ho do dluhů, když vybral peníze ze všech Mikeových kreditních karet. Mike mu vyhrožoval smrtí a navíc vlastní loď, což ho přivádí do čela seznamu podezřelých.

 

Případ je ale jako obvykle mnohem složitější a v hledání pravdy pomůže seznam týraných dětí, co utekly z domova. Stopy vedou na loď plnou vdavekchtivých žen středního věku, které si smlsnou na Sweetsovi, ale Booth jim už připadá starý. Cam zjistí, že jedna z utopených otrokyň z lodi Amalia Rose byla identifikována jako Hany Beaufortová, její prababička.

 

Uvidíte v neděli 6.5. ve 21.15 hod. na Prima family!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama