11. řada Sběratelů kostí se vysílá na Prima KRIMI. Díly si můžete pustit i online!

Předposlední řadu Sběratelů kostí uvidíte na Prima KRIMI od pondělí do pátku ve 21.00. A pokud Kůstku a Boothe nestíháte, můžete se podívat na epizody online na www.iprima.cz.
Sběratelé kostí - forenzní anatomové
Sběratelé kostí - forenzní anatomové
FOX

reklama

Co můžete očekávat od 11. série Sběratelů kostí?

Ona je vědecky vzdělaná, on se nebojí používat selský rozum a dohromady mají skvělé výsledky. Jejich profesionální vztah postupně přerostl v nehynoucí romantiku. Na konci předchozí desáté série se doktorka Brennan a agent Booth dokonce dozvěděli, že spolu budou mít dítě. Ale ani tato radostná novina nezabránila tomu, aby na hlavní hrdiny tvrdě nedopadla tíha času. Po deseti letech vyplněných smrtí a žalem jsou oba unavení. Booth navíc definitivně propadl hráčským vášním a ohrozil celou rodinu. Nakonec se jim podařilo všechny těžkosti překonat a vztah znovu oživit díky společnému rozhodnutí odejít z práce, začít znovu… A místo smrti se konečně věnovat životu.

NA EPIZODY SBĚRATELŮ KOSTÍ MŮŽETE KOUKAT I ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sběratelé kostí XI (6) - upoutávka

Zažehnou Kůstka a Booth krizi?

Jenže jak dlouho jim to vydrží? Jedenáctá řada začíná několik měsíců „poté“. Agent Booth, doktorka Brennan, její dcera Christine a nově narozené miminko si konečně užívají vysněný život daleko od všeho utrpení. Ale pak doktorka Brennan neodolá přezkoumání ostatků v jednom případu, který se jí osobně dotýká, agent Booth záhadně zmizí a FBI po něm začne horečně pátrat.

DAVIDA JSEM SE BÁLA, KDYŽ JSME SE POPRVÉ POZNALI, TVRDÍ PŘEDSTAVITELKA KŮSTKY

4 NEJŠŤASTNĚJŠÍ ZÁŘEZY V KARIÉŘE PRO DAVIDA BOREANAZE

Vyšetřování vede agentka Grace Miller (Kim Raver), ale zapojí se také ostatní z týmu Sběratelů kostí: odbornice na rekonstruování místa činu a vizáže zesnulých Angela Montenegro (Michaela Conlin), která je zároveň nejlepší přítelkyní doktorky Brennan; její manžel a specialista na hmyz, houby a minerály i konspirační teorie dr. Jack Hodgins (TJ Thyne); patoložka dr. Camille „Cam“ Saroyan (Tamara Taylor), která si nepotrpí na žádné nesmysly; i mladý a neklidný agent FBI James Aubrey (John Boyd) s nehynoucí chutí potírat zločin, krmit se ve fast foodu a budovat kariéru.         
 

Sběratelé kostí opět spojí a využijí veškeré geniální schopnosti. Přesto je zaskočí jedno velice speciální setkání s hrdiny mysteriózního seriálu Ospalá díra.

Sledujte Sběratelé kostí od pondělí do pátku na Prima KRIMI ve 21.00, nebo je sledujte online na www.iprima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!