11. řada Sběratelů kostí se vysílá na Prima KRIMI. Díly si můžete pustit i online!

Předposlední řadu Sběratelů kostí uvidíte na Prima KRIMI od pondělí do pátku ve 21.00. A pokud Kůstku a Boothe nestíháte, můžete se podívat na epizody online na www.iprima.cz.
Sběratelé kostí - forenzní anatomové
Sběratelé kostí - forenzní anatomové
FOX
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co můžete očekávat od 11. série Sběratelů kostí?

Ona je vědecky vzdělaná, on se nebojí používat selský rozum a dohromady mají skvělé výsledky. Jejich profesionální vztah postupně přerostl v nehynoucí romantiku. Na konci předchozí desáté série se doktorka Brennan a agent Booth dokonce dozvěděli, že spolu budou mít dítě. Ale ani tato radostná novina nezabránila tomu, aby na hlavní hrdiny tvrdě nedopadla tíha času. Po deseti letech vyplněných smrtí a žalem jsou oba unavení. Booth navíc definitivně propadl hráčským vášním a ohrozil celou rodinu. Nakonec se jim podařilo všechny těžkosti překonat a vztah znovu oživit díky společnému rozhodnutí odejít z práce, začít znovu… A místo smrti se konečně věnovat životu.

NA EPIZODY SBĚRATELŮ KOSTÍ MŮŽETE KOUKAT I ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Sběratelé kostí XI (6) - upoutávka
Sběratelé kostí XI (6) - upoutávka

Zažehnou Kůstka a Booth krizi?

Jenže jak dlouho jim to vydrží? Jedenáctá řada začíná několik měsíců „poté“. Agent Booth, doktorka Brennan, její dcera Christine a nově narozené miminko si konečně užívají vysněný život daleko od všeho utrpení. Ale pak doktorka Brennan neodolá přezkoumání ostatků v jednom případu, který se jí osobně dotýká, agent Booth záhadně zmizí a FBI po něm začne horečně pátrat.

DAVIDA JSEM SE BÁLA, KDYŽ JSME SE POPRVÉ POZNALI, TVRDÍ PŘEDSTAVITELKA KŮSTKY

4 NEJŠŤASTNĚJŠÍ ZÁŘEZY V KARIÉŘE PRO DAVIDA BOREANAZE

Vyšetřování vede agentka Grace Miller (Kim Raver), ale zapojí se také ostatní z týmu Sběratelů kostí: odbornice na rekonstruování místa činu a vizáže zesnulých Angela Montenegro (Michaela Conlin), která je zároveň nejlepší přítelkyní doktorky Brennan; její manžel a specialista na hmyz, houby a minerály i konspirační teorie dr. Jack Hodgins (TJ Thyne); patoložka dr. Camille „Cam“ Saroyan (Tamara Taylor), která si nepotrpí na žádné nesmysly; i mladý a neklidný agent FBI James Aubrey (John Boyd) s nehynoucí chutí potírat zločin, krmit se ve fast foodu a budovat kariéru.         
 

Sběratelé kostí opět spojí a využijí veškeré geniální schopnosti. Přesto je zaskočí jedno velice speciální setkání s hrdiny mysteriózního seriálu Ospalá díra.

Sledujte Sběratelé kostí od pondělí do pátku na Prima KRIMI ve 21.00, nebo je sledujte online na www.iprima.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama