Hvězda z Rizzoli a Isles odjela z luxusu do krvavé Rwandy v Africe

Bývalá modelka a seriálová herečka, kterou můžete pravidelně sledovat na Prima KRIMI v seriálu Rizzoli a Isles každý všední den po 20. hodině večerní, odjela z Ameriky, aby poznala kulturu a bolavou historii Rwandy, která se nešťastně proslavila v devadesátých letech obrovským masakrem.
Angie Harmon s dcerou ve Rwandě
Angie Harmon s dcerou ve Rwandě
Instagram.com

reklama

Představitelka Jane Rizzoli rozhodně stojí pevně na zemi, ačkoliv byla během celého života úspěšná a chudobu jako takovou podle svých slov nikdy nezažila. Už od mládí se totiž živila sama jako modelka, která měla úspěch hlavně v Americe.

Do modelingové kariéry se vrhla už v jedenácti letech, kolem třinácti let měla malou pauzu a v následujících letech do modelingu vtrhla s vervou opravdu profesionálně. Tvrdá práce se vyplatila. Z Angie se stala rázem jedna z topmodelek, která okouzlila takové módní domy, jako byl Valentino či Armani.

Ona sama na dobu, kde úspěšně stála na mole nebo před objektivem vzpomíná moc ráda. Jako matka tří dcer, ale dokáže reflektovat i to, jakou o ní rodiče měli obrovskou starost, jelikož sama vypadala jako holčička o několik let starší.

VE DVANÁCTI JSEM VYPADALA NA OSMNÁCT, VZPOMÍNÁ HVĚZDA RiZZOLI A ISLES

Cesta do Rwandy seriálové herečky

Angie Harmon je rozvedená matka třech dcer, které vzala celosvětová nadace World Relief poznat kulturu a historii Rwandy. Ta se po celém světě "proslavila" tzv. Rwandskou genocidou v roce 1994. Podle Wikipedie je Rwandská genocida označována jako masové vyvražďování etnické skupiny Tutsijů (většina obětí) a umírněných Hutů. Genocida probíhala od dubna do června v roce 1994 na území Rwandy. Hutuští radikálové během ní zavraždili až milion obyvatel Rwandy a 2,5 milionu lidí bylo vyhnáno ze svých domovů. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (1) - upoutávka

Angie Harmon na svém instagramovém profilu pomocí fotek a dlouhých popisků k nim seznamuje svoje fanoušky s běžným životem ve Rwandě. Angie Harmon poznala, jak se musí ve vesnicích a městech filtrovat voda, která zpravidla 30 minut vzdálená, stejně jako se zamýšlí nad tím, jak je možné, že jeden den večeříte se svým sousedem a celou svou rodinou a druhý den vám stejný soused zabije manželku, děti a všechny vaše příbuzné. Takhle rychle se totiž opravdu stala rwandská genocida.

Herečka nespolupracuje poprvé s nadací, která zachraňuje svět, před lety se masivně zapojila do kampaně, která poukazovala na ekologii a globální oteplování.

ZA ÚSPĚCHEM RIZZOLI A ISLES STOJÍ  SPOJENÍ DVOU ŽEN

6 NOVINEK, KTERÉ NEVÍTE O RIZZOLI A ISLES

TAKOVÝ MINDRÁK MÁ KRÁSKA Z RIZZOLI A ISLES

 

Sledujte Rizzoli a Isles každý všední den na Prima KRIMI po 20. hodině.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!