Přátelství v Myšlenkách zločince: Matthew Grey Gubler a A.J. Cook

V pondělí se na vás řítí desátá řada a první díl Myšlenek zločince. Seriál už existuje dvanáct let, a tak je jasné, že se mezi některými herci vytvořilo pevné přátelství. Pojďme se podívat na představitele Dr. Spencera Reida a jeho kamarádku (nejen) ze seriálu.
Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 6
Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 6
Instagram.com

Co uvidíte v pondělí v Myšlenkách zločince?

Speciální tým Aarona Hotchnera má novou posilu. Seznámit se musejí rovnou při práci. Čeká je případ v Bakersfieldu, kde byly na několika místech nalezeny kusy lidských ostatků. Kdo je vrahem, a jak to všechno dopadne se dozvíte na Prima LOVE ve 20.15!

Přátelství mezi herci

Ne vždy to dopadne tak dobře, aby se v práci vytvořila přátelství na život a na smrt. Obzvláště u seriálů je to spíše vyjímkou, ale děje se to. Nebudeme vám dávat případy například ze Seriálu Sex ve městě, kde se představitelka Carrie a Charlotte podporují ve svých projektech dodnes, narozdíl od herců z Castla na zabití, kde s největší pravděpodobností proběhl pravý opak!

Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 2
Myšlenky zločince - Matthew Grey Gubler a A.J. Cook - Obrázek 2
Instagram.com

Mezi pozitivní vztahy můžeme rozhodně počítat i dvojici z Myšlenek zločince. Herec Matthew Grey Gubler jako Spencer Reid si padl (přátelsky do oka) s A.J. Cook (v seriálu atraktivní blondýnku znáte pod jménem J.J).

My jsme zapátrali a našli jsme pár povedených selfies, kde můžete vidět, že tyto dva kolegové k sobě mají blízko nejen v seriálu (Spencer Reid je kmotrem seriálového dítěte J.J), ale i během natáčení a čekání na seriálovém place.

Podívejte se na perfektní momentky z Myšlenek zločince:

Sledujte Myšlenky zločince každé pondělí ve 20.15 na LOVE!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama