Myšlenky zločince: Premiérová 14. řada je tady! Víte o seriálu opravdu vše?

V premiérové 14. sérii krimi Myšlenky zločince půjde týmu behaviorálních analytiků z FBI skutečně o krk. Když vůdce fanatického kultu, který se prohlásil za Spasitele, unese členy elitního týmu BAU, jejich kolegové nemají moc času, aby je zachránili. Kdo se ocitá v ohrožení? A podaří se je zachránit? Začínáme 17. února každý všední den ve 22:00 na Prima KRIMI.
Myšlenky zločince jsou úspěšným seriálem
Myšlenky zločince jsou úspěšným seriálem

reklama

Členové elitního týmu behaviorálních analytiků FBI jsou tentokrát v ohrožení! Podaří se je zachránit? V epizodách 14. řady je čekají další zamotané i velice bizarní případy, osobní výzvy a problémy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Myšlenky zločince XIV (1) - upoutávka

JAK POSILUJE SHEMAR MOORE Z MYŠLENEK ZLOČINCE, ABY SI UDRŽEL SUOER TĚLO?

V první epizodě 14. řady oblíbeného krimiseriálu Myšlenky zločince se vrací kompletní obsazení. Ale nikdo nemůže zaručit, že až tento díl skončí, nebude tým menší… V následujících dílech se hrdinové musejí vypořádat s dalšími zamotanými, velice bizarními případy. Vyšetřují případ šesti žen, které obdržely poštou mužské končetiny; zmizení a následné nalezení tří teenagerů se ztrátou paměti nebo tajuplný únos nevinných dětí. A to není všechno!

Užijte si 14. sérii seriálu Myšlenky zločince na Prima KRIMI. Premiérově od 17. února každý všední den ve 22:00.

seriál Myšlenky zločince
seriál Myšlenky zločince

Zajímavosti krimiseriálu Myšlenky zločince:

 • Seriál Myšlenky zločince měl premiéru v roce 2005. Postupně vzniklo celkem 15 sérií a 324 epizod.
 • Seriál Myšlenky zločince vymyslel producent a scenárista Jeff Davis, který pracoval také na úspěšném seriálu Vlčí mládě. V současnosti chystá novou televizní verzi slavného sci-fi románu Válka světů. 
 • V úvodní znělce se objevují policejní fotky skutečných, nechvalně proslulých sériových vrahů, jako byli Charles Manson, John Wayne Gacy, Richard Ramirez, Theodore John Kaczynski, Timothy McVeigh, Lee Harvey Osvald a Susan Smithová.
 • Od začátku vysílání se v seriálu vystřídalo mnoho herců, ale Matthew Gray Gubler, A. J. Cooková a Kirsten Vangsnessová jako jediní nechyběli v zatím žádné řadě. 
 • Jednou z největších hvězd seriálu je herečka Paget Brewsterová. V Myšlenkách zločince se poprvé objevila v druhé řadě v roce 2009. Ale po odvysílání sedmé řady herečka ze seriálu odešla a mezi lety 2012 až 2016 se v Myšlenkách zločince objevila jenom jako hostující hvězda v jubilejní 200. epizodě. Od 12. řady se Paget Brewsterová znovu objevuje v seriálu pravidelně. 
  Myšlenky zločince - Derek Morgan a Penelope
  Myšlenky zločince - Derek Morgan a Penelope

Žádná smrt hlavních postav

PROČ MILOVAT DEREKA Z MYŠLENEK ZLOČINCE?

 • Jedna z tvůrkyň seriálu, Erica Messer, médiu Deadline potvrdila, že během 14. a 15. série tvůrci neplánují žádnou smrt hlavních postav. Můžeme být tedy v klidu, diváci si užijí svoje oblíbené postavy až do úplného konce.
 • Postava zvláštní agentky Emily Prentissové, kterou hraje Paget Brewsterová, měla mít původně lesbické sexuální zaměření. Podle původního scénáře k jedné z epizod se měla probudit v posteli po boku další ženy. Představitelé televize CBS, která Myšlenky zločince vysílá a financuje, to ale tvůrcům seriálu zatrhli. Když se Paget Brewsterová v roce 2016 znovu vrátila do obsazení seriálu, nechala se slyšet, že by jí stále udělalo radost, kdyby mohla agentku Prentissovou hrát jako bisexuálku nebo lesbu. 
 • Když se Matthew Gray Gubler poprvé ucházel o roli dr. Reida, bylo mu řečeno, že se na to příliš nehodí. Produkce si ho přesto několikrát pozvala znovu a pokaždé mu zopakovala to samé. Nakonec navzdory všemu roli získal. V Myšlenkách zločince hraje od začátku vysílání seriálu v roce 2005 a během třinácti let se objevil v zatím 294 epizodách. 
 • Zvláštní agent David Rossi se v seriálu zmínil, že se osobně zná s Ringo Starrem, bývalým členem kapely The Beatles. V seriálu se dokonce objevila jejich společná fotka. Joe Mantegna, který Rossiho hraje, a Ringo Starr jsou ve skutečnosti přátelé. 
 • Původní název seriálu byl Quantico – podle místa v americké Virginii, kde se nachází akademie FBI. Od roku 2015 se vysílá seriál Quantico o začínající agentce FBI podezřelé z teroristického útoku. 
 • Děti zvláštní agentky Jennifer „JJ“ Jareau hrají skuteční potomci herečky A. J. Cookové. Jmenují se Mekhai a Phoenix Andersenovi.
 • V roce 2017 vznikla jihokorejská verze Myšlenek zločince nazvaná Keurimineol Maindeu. 
 • Závěrečná série s číslem 15 má 10 epizod, které trvají skoro hodinu čistého času. Premiéru měla v lednu 2019 .

 • Díky úspěchu Myšlenek zločince se zrodily také dva spin-offy – spřízněné seriály, Myšlenky zločince: Chování podezřelých a Myšlenky zločince: Za hranicemi. 

 • Tým vyšetřovatelů z Myšlenek zločince získal ve 13. sérii novou posilu – zvláštního agenta Matta Simmonse, kterého hraje Daniel Henney. Herec přišel do obsazení po zrušení „vlastního“ seriálu Myšlenky zločince: Za hranicemi.  

PRVNÍ JAZK AMERICKÉHO HERCE Z MYŠLENEK ZLOČINCE NEBYLA ANGLIČTINA!

reklama

reklama