Češi jezdí do Bulharska k moři, hvězda Castla na zabití strávila září v bulharských horách pod stanem!

Jak vypadají takové herecké prázdniny hvězd seriálu Castle na zabití? Stana Katic se vrátila jako každý rok do Evropy a fanouškům ukázala část své rodiny. Poznejte její blízké.
Castle na zabití
Castle na zabití

reklama

Jak tráví takové americké hvězdy prázdniny, kdy nemusí natáčet žádný seriál? Herečka z Castla na zabití se jako vždy vrátila do Evropy, odkud pochází, aby zde strávila dny volna. Nejen se svým manželem, ale i svou rodinou.

V JAKÉM SERIÁLU STANA KATIC HRAJE PO KONCI CASTLA NA ZABITÍ?

Představitelka Kate Beckettové se na začátku září do Bulharska vydala se svým mužem. Nečekejte žádné toulky městem po stylových kavárnách a pětihvězdičkové hotely, taková Stana Katic rozhodně není.

Stana Katic trávila září na horách v Bulharsku
Autor: Instagram.com Stana Katic trávila září na horách v Bulharsku

Brunetka vyhledává hlavně přírodu a klid, proto se s manželem podívala do hor. Stana Katic už je minimálně dva roky provdaná za muže, s kterým ji pojí podobný původ. Rodiče herečky pocházejí ze Srbska, odkud utekli do Kanady, kde se Stana a její sourozenci už narodili.

Manžel Stany Katic, který s ní cestuje po všech krajích světa
Autor: Instagram.com Manžel Stany Katic, který s ní cestuje po všech krajích světa

Mimochodem, její bratr hraje velkou roli při seznámení Stany Katic s manželem. Bratr Stany je totiž podnikatel a jeho společník není nikdo jiný než Kris Brkljac, manžel představitelky Kate Beckettové. Před třemi lety v dubnu si řekli společně "ano" v Chorvatsku, přesněji v uzavřeném klášteru na pobřeží Dalmácie a viditelně jim to klape dodnes.

Stana Katic s bratrem na koncertě v Bulharsku
Autor: instagram Stana Katic s bratrem na koncertě v Bulharsku

Bulharsko bylo letos takovou zastávkou pro celou rodinu Katic. Stana se zde potkala i se svým bratrem a společně navštívili koncert klasické hudby. Se sestrou Gigi se viděla také. O všem se podělila se svými fanoušky na sociálních sítích.

NEJLEPŠÍ HLÁŠKY Z CASTLA NA ZABITÍ? TADY JSOU!

Sestra Gigi
Autor: Instagram.com Sestra Gigi

 

Sledujte Castla na zabití od pondělí do pátka na Prima KRIMI v 17.10.

reklama

reklama