Češi jezdí do Bulharska k moři, hvězda Castla na zabití strávila září v bulharských horách pod stanem!

Jak vypadají takové herecké prázdniny hvězd seriálu Castle na zabití? Stana Katic se vrátila jako každý rok do Evropy a fanouškům ukázala část své rodiny. Poznejte její blízké.
Castle na zabití
Castle na zabití
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak tráví takové americké hvězdy prázdniny, kdy nemusí natáčet žádný seriál? Herečka z Castla na zabití se jako vždy vrátila do Evropy, odkud pochází, aby zde strávila dny volna. Nejen se svým manželem, ale i svou rodinou.

V JAKÉM SERIÁLU STANA KATIC HRAJE PO KONCI CASTLA NA ZABITÍ?

Představitelka Kate Beckettové se na začátku září do Bulharska vydala se svým mužem. Nečekejte žádné toulky městem po stylových kavárnách a pětihvězdičkové hotely, taková Stana Katic rozhodně není.

Stana Katic trávila září na horách v Bulharsku
Autor: Instagram.com Stana Katic trávila září na horách v Bulharsku

Brunetka vyhledává hlavně přírodu a klid, proto se s manželem podívala do hor. Stana Katic už je minimálně dva roky provdaná za muže, s kterým ji pojí podobný původ. Rodiče herečky pocházejí ze Srbska, odkud utekli do Kanady, kde se Stana a její sourozenci už narodili.

Manžel Stany Katic, který s ní cestuje po všech krajích světa
Autor: Instagram.com Manžel Stany Katic, který s ní cestuje po všech krajích světa

Mimochodem, její bratr hraje velkou roli při seznámení Stany Katic s manželem. Bratr Stany je totiž podnikatel a jeho společník není nikdo jiný než Kris Brkljac, manžel představitelky Kate Beckettové. Před třemi lety v dubnu si řekli společně "ano" v Chorvatsku, přesněji v uzavřeném klášteru na pobřeží Dalmácie a viditelně jim to klape dodnes.

Stana Katic s bratrem na koncertě v Bulharsku
Autor: instagram Stana Katic s bratrem na koncertě v Bulharsku

Bulharsko bylo letos takovou zastávkou pro celou rodinu Katic. Stana se zde potkala i se svým bratrem a společně navštívili koncert klasické hudby. Se sestrou Gigi se viděla také. O všem se podělila se svými fanoušky na sociálních sítích.

NEJLEPŠÍ HLÁŠKY Z CASTLA NA ZABITÍ? TADY JSOU!

Sestra Gigi
Autor: Instagram.com Sestra Gigi

 

Sledujte Castla na zabití od pondělí do pátka na Prima KRIMI v 17.10.

Reklama
Reklama