Muž zbil svoji přítelkyni do krve!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Zraněná žena - Policie v akci

Pracovník na tísňové lince přijal anonymní oznámení, že na ulici nějaký muž bije ženu a vypadá to opravdu vážně. Na místo vyráží policejní hlídka. Po příjezdu zjistí, že anonym si nevymýšlel – na ulici uvidí muže třesoucího se ženou se zakrvaveným obličejem. Muž je v silném afektu, policistů si nejdřív vůbec nevšimne. Ženu sice nakonec pustí, vztek má ale pořád. Žena kvůli pláči ze sebe chvíli nevypraví ani slovo. Mladý muž hned vysvětluje, že dívka je jeho přítelkyně a on má jeden škraloup, za který si odseděl tři roky ve vězení. Teď už chce vést slušný život a svou dívku miluje, ale bohužel ona prý nedokáže pochopit, že on už nechce problémy se zákonem – a občas sama prý něco ukradne v obchodě. I když mu slíbila, že už to neudělá, nebyla to pravda.

Zraněná žena - Policie v akci
Zraněná žena - Policie v akci
archiv TV Prima

Když jí přišel na další krádež, rozčílil se. Obvinění ale žena odmítá a dožaduje se lékařského ošetření a svému příteli vyhrožuje, že mu to spočítá. Policistům ale zarytě odmítá prokázat svou totožnost, nechce se jí totiž otevírat kabelku, a tak se velmi neobratně vymlouvá. Jak se ukáže, má k tomu důvod – zcizila totiž několik věcí.

 

Dívejte se ve středu 22. listopadu v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama