Televizní drama Padlé královny ukáže svéhlavého vyšetřovatele obklopeného ženami

Televizní filmy zasazené do programu Prima KRIMI jako série uvidíte od 4. května do června. Zajímavé kriminální drama odkryje ženský svět z trochu jiného pohledu. Hlavní roli hraje vyšetřovatel Martin, v jehož životě hrají ženy velkou roli. Bohužel i roli obětí vražd, které musí vyšetřovat.
Padlé královny
Padlé královny

Každou sobotu se můžete těšit na sérii televizních filmů s názvem Padlé královny. Nebezpečné vyšetřování Martina můžete sledovat už od 4. května ve 20.15 na Prima KRIMI.

Martinův život se neustále točí okolo žen. Jeho královny jsou zajímavé a někdy svérázné osobnosti, které všechno zkomplikují. Patří k nim jeho přítelkyně, dcera, bývalá manželka, kolegyně, psycholožka, šéfka forenzní laboratoře… Ale především oběti ohavných zločinů. Martin je velitelem speciální kriminální jednotky. Snaží se skloubit chaotický osobní život s nepříjemným vyšetřováním krvavých zločinů, které odhaluje nejhorší stránky naší složité společnosti. A jizvy po zklamáních i úspěších se zarývají hluboko do jeho těla i nitra jeho srdce.

Padlé královny: Srdcová dáma (1) - upoutávka
Padlé královny: Srdcová dáma (1) - upoutávka

Přestože je obvykle sám, Martinův (Thierry Godard) život se neustále točí okolo žen – královen. Jsou to zajímavé a někdy svérázné osobnosti. Občas mu všechno zkomplikují, ale ani na chvíli se bez nich neobejde. Setkává se s nimi v osobním životě, náhodou na ulici, ale i v práci. Patří k nim jeho přítelkyně, dcera, bývalá manželka, kolegyně, psycholožka, šéfka forenzní laboratoře…

Padlé královny
Padlé královny

Ale především oběti ohavných zločinů. To jsou jeho Padlé královny. A on se snaží dostat co nejblíže k jejich vrahům. Pětačtyřicetiletý Martin je totiž velitelem speciální kriminální jednotky na legendárním policejním velitelství 36 Quai des Orfèvres v Paříži. Milenky, kolegyně nebo expertky, těhotné, něžné, rozzlobené, šlechetné i ublížené, mučednice a mstitelky… To jsou královny, bez kterých se Martin nedokáže obejít. Proto se každý den pokouší skloubit chaotický osobní život s nepříjemným vyšetřováním krvavých zločinů, které opakovaně odhaluje nejhorší stránky naší složité společnosti. Martin chce udělat pro královny všechno, co je v jeho silách. Ať uspěje nebo zklame, jizvy se začínají objevovat nejen na jeho těle, ale i v nitru jeho srdce.

Sledovat můžete seriál na Prima KRIMI od 4. května každou sobotu seriál Padlé královny.

reklama