Slavný seriál American Crime Story premiérově na kanálu Prima KRIMI

Na novém kanálu Prima KRIMI se těšte i na řadu premiér. Jednou z nich je seriál American Crime Story. Jeho tvůrci se v uzavřených sériích inspirují skutečnými událostmi zločinu, který se odehrál ve Spojených státech. Ke zpracování volí známé případy, které s obratností zpracovávají atraktivně, ovšem bez přikrášlení. Co série, to celý proces znovu, rozebrán krok za krokem, včetně možného pohledu vraha, reakcí pozůstalých i vyšetřovatelů.
Lid versus O. J. Simpson. Premiérová řada seriálu American Crime Story.
Lid versus O. J. Simpson. Premiérová řada seriálu American Crime Story.
FX/American Crime Story/Facebook a Twitter

reklama

Jak naladit nový kanál Prima KRIMI

Seriál americké produkční společnosti FX a Fox 21 Television Studios případy neřeší, ale připomíná je a poutavou formou rozebírá. Tvůrci nechávají zcela na divákovi, zda uvěří ve vinu odsouzeného, nebo ne. 

Prvního zpracování vůbec se v roce 2016 dočkal případ legendárního hráče amerického fotbalu O. J. Simpsona, odsouzeného za vraždu exmanželky a jejího přítele.

Premiérová série je známá pod názvem Lid versus O. J. Simpson a do hlavních rolí byly obsazeny hvězdy jako Cuba Gooding Jr., John Travolta, Selma Blair a David Schwimmer.

Lid versus O. J. Simpson má premiéru v neděli 6. května od 22.00 na Prima KRIMI

Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

American Crime Story: Lid versus O. J. Simpson (1) - upoutávka

Versace: zaostřeno na popravu módní ikony

Druhá, a momentálně nejdiskutovanější série, která měla premiéru 17. ledna ve Spojených státech, pojednává o nepochopitelné i záhadné vraždě slavného italského módního návrháře Gianniho Versaceho. Ten byl zavražděn výstřelem do hlavy na schodech své vily v Miami. Za vraha policie označila sedmadvacetiletého gay-gigola Andrewa Cunanana, kterého několik svědků spatřilo na útěku z místa činu.

Poznáte, který Versace je ten pravý?
Autor: FX/American Crime Story/Facebook a Twitter Poznáte, který Versace je ten pravý?

Případ vraždy módního návrháře byl nakonec uzavřen, přestože při jeho šetření nebylo vše jasné. Označený vrah Cunanan spáchal sebevraždu.

Vraha módního návrháře v seriálu ztvárnil hlavní hrdina seriálu Glee Darren Criss.
Autor: FX/American Crime Story/Facebook a Twitter Vraha módního návrháře v seriálu ztvárnil hlavní hrdina seriálu Glee Darren Criss.

Další otázky přišly poté, co jeden ze svědků krvavého zločinu, Martin Weinstein, po letech přirovnal jeho provedení k praktikám mafie. „Viděl jsem ho ležet v kaluži krve, s tváří zohavenou průstřelem. Byl to mafiánský styl popravy.“ 

Vlastní názor na vraždu Gianniho Versaceho si můžete udělat sami.

Série American Crime Story: Versace měla premiéru na kanálu Prima KRIMI -  7. dubna vždy v sobotu a neděli ve 21.55!

Témata nových sérií?

Ta třetí se má zaměřit na tragické události po hurikánu Katrina, který v létě roku 2005 srovnal se zemí New Orleans. Tehdy se našlo 45 těl z neworleanské nemocnice. Patřila pacientům, kteří měli být během hurikánu evakuováni, toxikologické testy však u 23 z nich prokázaly eutanázii.

Čtvrtá série American Crime Story má spadeno na sexuální skandál Američanky Moniky Lewinské a amerického exprezidenta Billa Clintona.

Nepropásněte start nového kanálu Prima KRIMI se superpremiérou filmu Divka ve vlaku ve 20.15

Zajímají vás motivy sériových vrahů a jejich příběhy? Více o nich si čtěte pohromadě v našem speciálu na Prima ZOOM přímo tady.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!