Sasha Alexander vypráví o svých komplexech, mateřství, ale i o konci seriálu Rizzoli & Isles

Poznejte hlavní hrdinku Rizzoli & Isles zase o něco lépe. Víte, jak vypadá osobní život Sashy Alexander, která v krimi hraje Mauru? Máme pro vás zásadní informace!
Rizzoli a Isles - Sasha Alexander a móda
Rizzoli a Isles - Sasha Alexander a móda

reklama

Rizzoli & Isles vás zase nezklamou. Mají před sebou tak zvláštní případ, že budou mít velký problém soustředit se ještě na něco jiného.

To uvidíte na Prima KRIMI ve 20.00 v seriálu Rizzoli & Isles.

Sasha Alexander, hvězda Rizzoli & Isles

Jak vypadá osobní život herečky, kterou sledujete každý čtvrtek na Prima LOVE? Několik let hrála soudní znalkyni, která má se sociálním životem poněkud problémy. V osobním životě je to ale všechno naopak. Sasha Alexander oslavila v létě deset let výročí svatby se svým manželem. A to není nikdo jiný než syn jedné z nejkrásnějších žen na světě. A jak se Sasha Alexander přiznala, její tchyně Sofie Lorenová jí dává i rady do manželství.

Podívejte se na střípky jejího osobního života pod mikroskopem.

1) Co dělá po konci natáčení seriálu Rizzoli & Isles?

Na rozdíl od své kolegyně Angie Harmon, která si po konci seriálu užívá konečně mateřství svých třech dcer, Sasha Alexander už během práce na Rizzoli & Isles začala spolupracovat na seriálu Shameless, kde si přijala opravdu odvážnou roli.

Přečtěte si, v jakém novém seriálu hraje Sasha Alexander.

2) Jaké mindráky má krásná Sasha Alexander?

Sasha je opravdovou bohyní s dokonalým tělem po čtyřicítce. Ale i ona měla svoje mindráky, ale v novém seriálu, kde hraje často nahá, je musela zkrátka všechny zahodit. Nicméně i to vypovídá o tom, že Sasha je obyčejná žena z masa a kostí jako my ostatní.

Jaké mindráky má seriálová hvězda? Přečtěte si více na Prima LOVE.

3) Jak prožívá mateřství?

Sasha Alaxander otěhotněla poměrně záhy po svatbě, která se odehrála brzy po milostném vzplanutí s italským filmovým producentem, s kterým se potkala už na škole. Sasha porodila syna a dceru a z jejích úspěchů se raduje stejně jako jakákoliv jiná máma.

Podívejte se na drobotinu Sashy Aleander ze seriálu Rizzoli & Isles

Podívejte se na Rizzoli & Isles ve 20.15 tento čtvrtek na Prima LOVE!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!