Jsem pořád stejná, tvrdí o sobě herečka z Rizzoli a Isles. Jako důkaz předložila fotku z dětství

Sasha Alexander je hvězdou seriálu Rizzoli a Isles. Sama nedávno zveřejnila vlastní fotku, kde se ukázala jako pětiletá u narozeninového dortu. V květnu oslavila herečka pětačtyřicátiny.
Sasha Alexander - Rizzoli a Isles
Sasha Alexander - Rizzoli a Isles
Instagram.com

reklama

Sasha Alexander několik let představovala podivínskou Mauru Isles, která potírá zákon společně s drsňačkou a kamarádkou Jane Rizzoli.

Sasha je vynikající herečka, která se na televizních obrazovkách objevuje od svých dvaceti. Opravdoví pamětníci si ji mohou pamatovat třeba už z teenagerovského seriálového fenoménu Dawsonův svět, kde její postava randila s hlavním charakterem. Sasha Alexander díky Dawsonově světě zažila i odvrácenou stranu slávy - zjistila, že na slávě, kterou tehdy prožívali její kolegové, vlastně není co závidět.

SASHA ALEXANDER SE LÍBaLA SE SERIÁLOVÝM DAWSONEM. FANYNKY ŠÍLELY

Ještě zajímavější seriálovou příležitost dostala herečka ve chvíli, kdy se začala natáčet Námořní vyšetřovací služba, kde na několik let zpodobnila postavu vyšetřovatelky Caitlin Toddové.

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV (1) - upoutávka
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV (1) - upoutávka

Po odchodu ze seriálu Sasha Alexander založila rodinu se svým bývalým spolužákem z vysoké a zároveň také synem jedné z nejkrásnějších žen na světě, Sofie Lorenové. S Eduordem Ponty, s nímž minulý rok oslavila desetileté výročí, má dvě děti a báječný vztah se svou tchýní. Nedávno ji totiž na letišti kupovala její úplně první výtisk 50 odstínů šedi.

JAK SE VYVÍJEL VZTAH HVĚZDY RIZZOLI A ISLES S MANŽELEM?

Sasha Alexander jako pětiletá
Sasha Alexander jako pětiletá

Pětačtyřicítka na krku

Sasha Alexander 17. května oslavila kulaté narozeniny a na svém instagramovém profilu se rozhodla bilancovat. Její vyjádření je jasná zpráva o tom, že zásadní rysy člověka se nemění a zůstávají stále stejné, ať už vám je pět let, nebo o čtyřicet let více.

Na fotografii malá Sasha slaví narozeniny a stydí se, když ji zpívají píseň "happy birthday". "Pořád miluji čokoládový dort. Pořád se červenám, když mi lidé zpívají píseň. A pořád dávám přednost volánkům na všem mém oblečení. Nic se nezměnilo. Absolutně nic," píše hvězda Rizzoli a Isles.

Rizzoli a Isles můžete vidět každý den na Prima KRIMI ve 20.00!

VE 44 LETECH SE HVĚZDA RIZZOLI A ISLES MÓDY A TRENDŮ NEBOJÍ. VEZMĚTE SI Z NÍ INSPIRACI

JAKÉ MÁ SASHA ALEXANDER Z RIZZOLI A ISLES KOMPLEXY?

PŘEDSTAVITELKA JANE RIZZOLI MÁ ZA SEBOU NĚKOLIK OSOBNÍCH ZEMĚTŘESENÍ

reklama

reklama