Jaké seriály uvidíte večer na novém kanálu Prima KRIMI?

Co uvidíte už 2.dubna na novém vysílacím kanálu Prima Krimi? Uvidíte dokonalou seriálovou krimi klasiku a premiéru filmu Dívka ve Vlaku!
Booth a Kůstka ve 12. a také finální řadě seriálu Sběratelé kostí
Booth a Kůstka ve 12. a také finální řadě seriálu Sběratelé kostí

reklama

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

Kriminálka Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně na motivy románů Tess Gerritsen se věnuje osudům nejlepších přítelkyň, policistky Jane Rizzoliové (Angie Harmon) a patoložky Maury Islesové (Sasha Alexander). Pocházejí z opačných konců společenského žebříčku. Drsná Jane se narodila v Bostonu, pochází z hlučné italsko-americké rodiny.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima KRIMI primetime

Metodická a přímočará Maura se většinou cítí líp mezi mrtvými než mezi živými. Jsou jiné, ale skvěle se doplňují. Když dají hlavy dohromady, dokážou chytit i ty nejhorší zločince v Bostonu. Sekunduje jim zkušený detektiv Vincent Korsak (Bruce McGill) a sympatický zelenáč Barry Frost (Lee Thompson Young).

Od 2. dubna každé pondělí až čtvrtek ve 20.15

CO UVIDÍTE V PODVEČER NA PRIMA KRIMI? MÁME PRO VÁS PROGRAM!

Castle na zabití

Richard Castle (Nathan Fillion) je slavný spisovatel detektivních bestsellerů. Je pohledný, nezkazí žádnou legraci a rád si užívá. Jeho jediným problémem je, že už měl dávno odevzdat rukopis nového románu a jeho bývalá žena a zároveň vydavatelka mu šlape na krk. A inspirace...? Došla.

Detektiv Kate Beckettová (Stana Katic) z newyorského policejního oddělení vyšetřuje vraždu a místo činu s pečlivě naaranžovanou obětí jí přijde povědomé. Že by o takové smrti už někde četla? Dojde jí, které knihy vrah asi napodobuje, a přizve si ke konzultaci Richarda Castla, jejich autora.

Od 6. dubna každý pátek až neděli ve 20.15

Sběratelé kostí

Sběratelé kostí jsou zábavná detektivka prošpikovaná černým humorem. Nové epizody jsou znovu nabité vzrušením a napětím. Ale pro nerozlučné duo hlavních hrdinů to znamená také mnoho nových výzev a problémů. Zkušená a velice schopná forenzní antropoložka dr. Temprance Brennanová (Emily Deschanel) pracuje v Jeffersonově institutu ve Washingtonu a ve volném čase píše romány.

Je zvyklá přispěchat policii na pomoc, když všechny ostatní metody vyšetřování selžou. Během vyšetřování zvlášť složitých případů úzce spolupracuje se zkušeným, charismatickým zvláštním agentem FBI Seeleym Boothem (David Boreanaz). Ona je vědecky vzdělaná, on se nebojí používat selský rozum a dohromady mají skvělé výsledky.

Od 2. dubna každé pondělí až čtvrtek ve 21.05

Námořní vyšetřovací služba LA VI

Šestá řada Námořní vyšetřovací služby LA startuje jako pěkně ostrá adrenalinová jízda. Agenti G. Callen (Chris O’Donnell) a Sam Hanna (LL Cool J) jsou pořád uvězněni na palubě ponorky ve společnosti teroristů, kteří plánují útok na letadlovou loď v San Diegu. A to je teprve začátek. Tým následně zjišťuje, že během vyšetřování byl jeden z nich zkompromitován, čelí přísné revizi ministerstva spravedlnosti a musí se vyrovnat s útokem na šéfku i s falešným obviněním z vraždy. To by mohlo být moc dokonce i na tak ostřílené profíky, kteří už ve službě zažili opravdu hodně! Přesto nadále pracují v utajení, využívají nejmodernější technologie a riskují vlastní životy.

Od 6. dubna každý pátek až neděli ve 21.05

Myšlenky zločince

Elitní tým zvláštních agentů FBI s nasazením vlastního života i zdravého rozumu pečlivě analyzuje zvrácené myšlenky nejnebezpečnějších sériových vrahů. Snaží se odhadnout, kde se chystají příště udeřit. Specializovaní agenti David Rossi (Joe Mantegna), Emily Prentissová (Paget Brewster), dr. Spencer Reid (Matthew Grey Gubler) a spol. s využitím vlastních výjimečných schopností odhalují nechutné motivy kriminálníků, aby je mohli včas zastavit.

Ocitají se například uprostřed hry na kočku a myš se zločincem, kterého už znají. Jsou na stopě nemilosrdných zvrhlíků nebo řeší případ mrazivého přání k Rossiho narozeninám.

Od 2. dubna každé pondělí až pátek ve 22.05

Slavnostní premiéra kanálu Prima KRIMI? Film Dívka ve vlaku.

Začínáme 2. dubna od 20.00 na Prima KRIMI

Dívka ve vlaku premiérově na kanálu Prima KRIMI.

Tohle Dívka ve vlaku vidět nechtěla! Prima krimi podle mysteriózního bestselleru

reklama

reklama