Jaké seriálové novinky vás v květnu čekají na Prima KRIMI?

Květen je sice měsíc lásky, na tu ale na televizním kanálu Prima KRIMI nespoléhejte. Místo toho vás čekají dva nové kvalitní seriály, jenž nabídnou napětí, nebezpečí a zápletky stojící za shlédnutí. Jaké premiéry uvidíte v květnu?
Padlé královny
Padlé královny

reklama

Padlé královny

Martinův život se neustále točí okolo žen. Jeho královny jsou zajímavé a někdy svérázné osobnosti, které všechno zkomplikují. Patří k nim jeho přítelkyně, dcera, bývalá manželka, kolegyně, psycholožka, šéfka forenzní laboratoře… Ale především oběti ohavných zločinů. Martin je velitelem speciální kriminální jednotky. Snaží se skloubit chaotický osobní život s nepříjemným vyšetřováním krvavých zločinů, které odhaluje nejhorší stránky naší složité společnosti. A jizvy po zklamáních i úspěších se zarývají hluboko do jeho těla i nitra jeho srdce.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Padlé královny: Srdcová dáma (1) - upoutávka

Padlé královny jsou televizní filmy, které uvidíte na Priima KRIMI jako sérii. Premiéru mají od 4.5. každou sobotu ve 20.15.

Šerifská hvězda

Malé, tiché a idylické městečko Little Big Bear leží v překrásné divoké přírodě majestátních kanadských Skalnatých hor. Vypadá jako ideální místo pro začátek nového života. Ale když se tam policejní detektiv Jim Worth stane šerifem, musí pořádně zabrat, aby ochránil rodinu před nebezpečími organizovaného zločinu. Jistá ropná společnost má vlastní plány a tvrdě je prosazuje. Jenže nikdo netuší, že šerif Jim není tím, kým se zdá na první pohled být. Má za sebou krvavou minulost a je stejně nepředvídatelný jako kriminálníci, proti kterým stojí.

Seriál Šerifská hvězda uvidíte na Prima KRIMI od 18.5. každou sobotu a neděli v 22.05.

Na Prima KRIMI uvidíte i další pokračování úspěšné Slečny Marplové a její příběhy v druhé řadě seriálu nebo premiérovou řadu

.

reklama

reklama