Jaká premiéra vás čeká v září na Prima Krimi? Počkejte si na vlky...

Televizní premiéry se nevyhnou ani kanálu Prima KRIMI. Tentokrát se můžete těšit na seriál, jenž je inspirován zvířecím instinktem.
Francouzský seriál Vlčí instinkt
Francouzský seriál Vlčí instinkt
archiv Prima

reklama

Vlčí instinkt

Už od 7.9. každou sobotu na Prima KRIMI vás čeká napínavá podívaná.

Zkušený, ostřílený, dobrosrdečný a výjimečně schopný policista Alex Hugo (Samuel Le Bihan) z francouzského Marseille už měl dost ruchu i brutálního násilí velkoměsta. Proto se rozhodl odejít na venkov, od všeho se osvobodit a ukrýt se před okolním světem ve vysokých horách. Teď pracuje pro místní policii a má spoustu klidu, na který nebyl zvyklý… Dokud najednou nestojí před jedním z nejnebezpečnějších a nejnáročnějších případů nejen své kariéry, ale i života.

JAKÉ DALŠÍ PREMIÉRY VÁS ČEKAJÍ NA PODZIM NA PRIMA KRIMI?

Zločin nikdy nespí a k vraždám dochází i v idylické, nedotčené přírodě. Alex musí najít svůj vlčí instinkt a dopadnout sériového vraha, zachránit ztracenou malou dívku, vyřešit tajuplnou záhadu vraždící Bílé paní a odhalit strašlivou pravdu.

Hlavní roli ztvárnil Samuel Le Bihan. Francouzský herec se narodil 2. listopadu 1965 v městečku Avranches. Zahrál si v seriálech Vlčí instinkt, Zvláštní jednotka nebo ve filmech Bratrstvo vlků: Hon na bestii, Veřejný nepřítel č. 1 a Tři barvy: Červená.

reklama

reklama