Lady Gaga krvavá a sexy! Prohlédněte si deset jejích tváří v sérii American Horror Story: Hotel

V minisérii American Horror Story: Hotel se fanoušci dočkají dvojité dávky děsu. Lady Gaga je v 5. sérii slavného seriálu třešničkou na dortu. American Horror Story: Hotel sledujte každou sobotu a neděli od 22.00 na Prima KRIMI.
Nová hororová sezóna bude taky trochu GaGa
Nová hororová sezóna bude taky trochu GaGa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ujetou hororovou záležitost American Horror Story jistě znáte z obrazovky Prima COOL. Už od spuštění seriálu v roce 2011 ale bývalo zvykem, že vyšla vždy jedna seriálová sezona na každý rok. Tvůrce a výkonný producent seriálu Ryan Murphy v rozhovoru pro magazín Entertaiment Weekly před natáčením 5. série řekl: "Děláme něco, co jsme nikdy předtím neudělali. Budeme mít dvě rozdílné skupiny scenáristů... Najmeme nové na konci léta, abychom začali v novém týmu vytvářet něco o dost jiného, než na co jsou diváci zvyklí. Ne menšího, jen ne tak opulentního. Nové díly budou syrovější a temnější," vysvětlil Murphy.

Jak Murphy řekl, tak se také stalo. American Horror Story: Hotel je prostě ještě ujetější než dosud, s větším rozptylem a ještě větší schopností šokovat diváky. O tom seriál vždycky byl!

American Horror Story: Hotel (1) - upoutávka
American Horror Story: Hotel (1) - upoutávka

Lady Gaga v 5. sérii hraje záhadnou stoletou hraběnku s podivnou slabostí pro lidskou krev. Série brutálních vražd, spáchaných podle biblického Desatera, přiláká do hotelu Cortez policejního detektiva. V tajuplných pokojích a potemnělých halách se setkává se zvláštním místním osazenstvem: hraběnčinou milenkou posedlou pomstou, excentrickou transgenderovou barmankou Liz Taylor, duchem prvního majitele i nebezpečnými sexuálními démony. Postupně vychází najevo, že detektiv tady možná není náhodou…

Premiérové díly American Horror Story: Hotel sledujte od neděle 10. června každou sobotu a neděli od 22.00 na Prima KRIMI.

Lady Gaga natolik nadchla tvůrce American Horror Story, že dostala nabídku na roli v příštím pokračování ještě předtím, než proběhla americká premiéra aktuální minisérie American Horror Story: Hotel.

Sledujte Lady Gaga v roli upíří lady v ukázce z příštího dílu:

American Horror Story: Hotel (2): Čerstvá krev pro Lady Gaga
American Horror Story: Hotel (2): Čerstvá krev pro Lady Gaga

Díky této minisérii dostala prestižní cenu Zlatý glóbus. Byla oceněná v kategorii Nejlepší herečka v minisérii nebo televizním filmu.

Podívejte se na sadu fotek z dílu Hotel, kde hlavní roli hraje Lady Gaga. Líbí?

Reklama
Reklama