Liv Tyler se bojí, že nebude umět pomoci skutečně zraněným lidem

Herečku Liv Tyler, kterou proslavily role dcery Bruce Willise v akčňáku Armageddon nebo elfí princezny Arwen v trilogii Pána prstenu, můžete nyní sledovat jako šéfku záchranářů v americkém dramatickém seriálu V plamenech. Čemu se při studování této role akční kráska přiučila a z čeho má skutečně strach?
V plamenech (4)
V plamenech (4)

reklama

Liv Tyler (1977) je nepochybně jednu z nejoblíbenějších hereček své generace. Její zatím poslední seriálovou rolí je právě ta v dramatickém seriálu V plamenech, kde hraje vynikající hlavní paramedičku Michelle Blakovou, která vyčnívá oblibou suchého humoru a nešetří ironickými hláškami.

Hvězdně obsazený Americký seriál V plamenech můžete sledovat vždy v sobotu a v neděli od 8.10 na Prima KRIMI!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V plamenech (1): Liv Tyler se snaží vyřešit rodinnou záhadu

Na otázku, co se během práce na seriálu přiučila, Liv Tyler odpověděla jasně. „Vlastně moje oblíbená část na natáčení bylo učení se všech medicínských termínů, protože je to fascinující,"  řekla herečka po premiéře seriálu, která se uskutečnila v Americe v lednu 2020 a dodala. „Jenom se bojím, že když se někde někomu něco stane a lidi mě tam uvidí, tak si budou myslet, že jim budu skutečně umět pomoci,“ netajila možná oprávněné obavy.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!