Charismatický Čichač je připraven nasát další Vůně zločinu. Ve IV. řadě oblíbeného krimiseriálu

V premiérové IV. sérii seriálu Vůně zločinu se Čichač opět spojí s Viktorem Lebedevem, bývalým majorem tajné služby, nyní soukromým detektivem. Dokonalý tým tentokrát čeká vůbec nejsložitější vyšetřování – Čichačovy minulosti, která ukrývá jistá tajemství! Dívejte se od 28. 2. každou sobotu a neděli ve 22:00 na Prima KRIMI.
Kirill Käro v roli Čichače.
Kirill Käro v roli Čichače.
archiv FTV Prima

reklama

Popularita ukrajinského krimiseriálu v čele s přitažlivým hlavním hrdinou stále roste. Krimiseriál Vůně zločinu se vysílal už v 60 zemích po celém světě, objevil se i v nabídce proslulých streamovacích služeb. A početné publikum má také na televizním kanálu Prima KRIMI.

Během dosud odvysílaných tří řad Vůně zločinu už víte, že tenhle novodobý Sherlock Holmes v podání herce Kirilla Kära má výjimečně přesný čich. U mordparty mu proto neřeknou jinak než Čichač. Podezřelí před jeho nosem nezatají vůbec nic. Jeho přednost neochabne ani v premiérové IV. sérii Vůně zločinu. Na co se v ní těšit? 

Vůně zločinu.
Vůně zločinu.

Kvůli dávno zapomenutým tajemstvím z Čichačovy minulosti se nejen jeho dávný přítel Viktor (Ivan Oganesyan), ale i ostatní jeho blízcí – Irina, Julie a Táňa – budou muset vyrovnat s nečekanými životními problémy.

Těžký život Čichače

Dříve působil jako neobvyklý pomocník ruské tajné služby, který doslova vyčenichá i ta největší a nejúzkostlivěji střežená tajemství. Čichačův zvláštní dar je zároveň prokletím, když „zavane“ do jeho osobního života. Přestože dokáže vyřešit i tu největší kriminální záhadu na jediné nadechnutí, v soukromí nemá mnoho důvodů k radosti. Nedokáže si poradit s každodenními starostmi našeho světa. Neví, jak se má chovat k ostatním lidem. Nic ho nepřekvapí ani nezaskočí. Jakýkoli zvláštní odér mu spolehlivě zkazí seberomantičtější rande. Má zajímavý, ale hodně složitý život. Od složitosti by mu jistě ulevilo objasnění ztráty paměti z dětství, s níž se potýká.

Přečtěte si krimi příběhy skutečných vrahů a jejich vyšetřovatelů 

Kirill Käro o postavě

Hodně zajímavý byl i samotný výběr hlavní role – Čichače. Filmaři nenechali nic náhodě a než se na obsazení Kirilla Kära shodli, musel herec absolvovat několik zdlouhavých a vyčerpávajících castingů v Kyjevě a v Moskvě. Představte si, že trvaly celé jedno léto. Herec ale ani po natočení čtyřech sériích po osmi dílech počátečních útrap nelituje. „Moc si ztvárnění takové mimořádně nadané a talentované postavy užívám. Čím je postava komplikovanější, tím více je zajímavá a lépe se hraje,“ nechal se slyšet sám Kirill Käro.

Vůně zločinu.
Vůně zločinu.

Víte o seriálu Vůně zločinu, že...

  • Ukrajinský krimiseriál Čichač měl premiéru v roce 2013.
  • Postupně vznikly čtyři řady.
  • Každá série má 8 dílů, každý díl má 52 minut.

  • Přestože je Vůně zločinu ukrajinský seriál, natáčí se v ruštině. Také většina reálií je ruského původu – od poznávacích značek aut přes policejní a vojenská označení až po měnu. 

  • Čichač je dokonalý, jedinou jeho slabostí je zrádná alergie na kočky.

  • Seriál se vysílal v už 60 zemích po celém světě.

Jak si hlavní hrdina Vůně zločinu poradí i s těmi případy, které nejvíce smrdí, sledujte od 28. 2. každou sobotu a neděli ve 22:00 na Prima KRIMI.

O „vůních“ zločinu v reálném světě si přečtěte ve článku níže:

Dá se vyčuchat násilí?

Jak smrdí zločin? Olfaktorika jako kriminalistická metoda

reklama

reklama