Červnové premiéry na Prima KRIMI vás posadí do židle!

Nuda se červnovému programu Prima KRIMI rozhodně vyhne. Kanál, který nabízí kriminální a detektivní téma všemi směry přináší několik premiér. Na co se můžete těšit?
Případy inspektora Lynleyho
Případy inspektora Lynleyho
archiv Prima

reklama

Kanál Prima Krimi bude pokračovat v úspěšných detektivních a kriminálních řadách celý červen. Do programu se dostanou ale i nové seriály a filmové seriály, kde můžete napětí přímo krájet.

Padlé královny a Místo činu pokračují

Další příběhy seriálu Padlé královny pokračují už 1.6. Krvavou dámou. Martin se vzbudí uprostřed noci vedle neznámé ženy v bytě, který nepoznává. O několik dní později je v tom samém bytě nalezena mrtvá žena a vražedná zbraň je vystopována zpět do Martinova bytu.

Padlé královny
Padlé královny

Padlé královny uvidíte každou sobotu ve 20.15 až do 29. června.

S Padlými královny se o víkendu bude střídat Místo činu. Začínáme nedělní epizodou Zúčtování a končíme 30.6. Uměním války.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Případy inspektora Lynleyho (1) - upoutávka

Případy inspektora Lynleyho

Osmý hrabě z Ashertonu je zkušeným detektivem Scottland Yardu! Inspektor Lynley vystudoval prestižní univerzitu a jezdí drahým autem. Ale kromě šlechtického titulu se může pochlubit také výjimečnými vyšetřovacími schopnostmi. Kvůli dalšímu případu dostává novou parťačku: seržantka Barbara Haversová pochází z mnohem nižších vrstev a není zvyklá si brát servítky. Navzdory odlišnostem povah i pohlaví se z nich stává dobře sehraná dvojice detektivů.

Případy inspektora Linleyho uvidíte na Prima KRIMI v sobotu a neděli od 15.6. do 7.9. Seriál má 24 dílů.

reklama

reklama