Soutěžte o box knížek od autora předlohy seriálu Mráz

Kdo je sériovým vrahem a jak mohou stopy vést k odsouzenci zavřenému v blízkém psychiatrickém zařízení? Pokud nevydržíte čekat na řešení až do konce seriálu v půlce ledna, není nic lehčího než si přečíst knižní předlohu seriálu od spisovatele Bernarda Miniera. Mráz společně s jeho třemi knižními pokračováními Tma, Noc a Kruh můžete nyní vyhrát v naší soutěži!
Mráz ternary
Mráz ternary

reklama

Hrozivý nález uprostřed kruté zimy naruší klid malého městečka Saint-Martin-de-Comminges ve francouzských Pyrenejích. Na světlo se začíná drát záhadné, mnoho let pečlivě skrývané, temné tajemství. Propuká vražedné šílenství, se kterým si musí poradit šéf kriminálky Toulouse, velitel Martin Servaz, a místní policejní kapitánka Irène Zieglerová. Stopa vede k sériovému vrahovi, jenže ten je zavřený v blízkém, přísně střeženém psychiatrickém zařízení. A Pyrenejemi se šíří Mráz.

Minulost nenechá Martina Servaze v klidu ani v druhém díle knižní série pod názvem Kruh. Série vražd tentokrát začne přednášející elitní univerzity, a nikdo neví, jestli za vraždy může uprchlý sériový vrah nebo někdo zcela neznámý…

Mráz trilogie
Mráz trilogie

A když už by se zdálo, že po dvou případech, které otevřely hluboké Servazovy rány a temnou minulost, bude mít konečně vyšetřovatel čas na zasloužený odpočinek, zpět do práce ho v knize Tma přivede série sebevražd. O jedné z nich věděla z dopisu moderátorka rádia, Christine, ale než stačila něco udělat, bylo už pozdě. Někdo se však přesto rozhodl manipulovat s jejím životem.

Nepolapitelný sériový vrah Julian Hirtmann opět jde Servazovi po krku. Co je ale horší, nejen po něm. Mezi fotkami Servaze, které Hirtmann vyfotil, je i fotka malého dítěte. Celý případ tak nabírá děsivé obrátky a na jeho konci čeká ještě děsivější nepřítel.

Chcete zjistit, jak jednotlivé případy Martina Servaze skončí a zda dopadne sériového vraha Juliana Hirtmanna? Nyní můžete vyhrát box všech čtyř knížek s detektivem Martinem Servazem od nakladatelství XYZ.

Zde se dozvíte více a dost možná najdete i správnou odpověď na naší soutěžní otázku:

https://www.albatrosmedia.cz/tituly/49018577/4-x-bernard-minier-box-mraz-kruh-tma-noc/

Jak se jmenuje Servazova bývalá láska, kterou potká v dílu s názvem Kruh?

a) Marianne

b) Christine

c) Theresa

Stačí vyplnit webový soutěžní formulář ZDE!

HERNÍ ŘÁD NAJDETE TADY

reklama

reklama