Mrazivý Cardinal přichází na obrazovky Prima KRIMI už tuto sobotu

Starostmi sužovaný policejní detektiv John Cardinal se vrací k vyšetřování případu, který ho nebezpečně pronásleduje. Vyráží po stopě možného sériového vraha, ale přitom netuší, že se sám stal podezřelým. Jeho nová parťačka Lise Delorme ho nesmí spustit z očí! Skvělou kriminálku uvidíte už ve 22.15 na Prima KRIMI tuto sobotu.
Cardinal: Letní případ (6)
Cardinal: Letní případ (6)

reklama

Už v sobotu uvidíte další premiéru na Prima KRIMI. Kriminální seriál Cardinal je další perlou kriminálek, na které se můžete těšit pravidelně o víkendu po 22. hodině.

John Cardinal (Billy Campbell) je starostmi sužovaný policejní detektiv, kterého vyhodili z oddělení vyšetřování vražd, protože se nedokázal vzdát případu ztracené třináctileté dívky. Když se její tělo konečně najde, vychází najevo, že Cardinal měl správné tušení. Ale jeho návrat není důvodem k oslavám.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cardinal: Mrazivý případ (1) - upoutávka

Cardinal má podezření, že tam venku řádí nebezpečný sériový vrah – a že je jenom otázkou času, než udeří znovu! Společně s novou parťačkou Lise Delorme (Karine Vanasse) vyráží po jeho stopě. Jenže netuší, že se sám stal podezřelým. Aniž by o tom věděl, mladá policejní vyšetřovatelka ho nesmí spustit z očí.

Sledujte Cardinal: Mrazivý případ už tuto sobotu ve 22.15. Nezapomeňte, že pokračujeme i v neděli ve 22.10!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!